яка кількість речовини магній оксиду утворюється під час взаємодії магнію кількості речовини 0,2

моль з достатньою кількістю кисню​

Ответы на вопрос

Отвечает Шатова Саша.
0,2 моль Х моль
2Mg + O2 = 2MgO
n=2 моль n=2 моль
0,2 моль Mg - Х моль MgO
2 моль Mg - 2 моль MgO
n(MgO) = 0,2 * 2 / 2 = 0,2 моль
Отвечает Белобородов Рома.

Ответ:

Объяснение:

    0,2 моль                            Х моль

   2Mg      +       O2     =       2MgO

n=2 моль                            n=2 моль

0,2 моль  Mg    -   Х моль  MgO

2 моль  Mg      -   2 моль  MgO

n(MgO) = 0,2 * 2 / 2 = 0,2 моль