Укажіть масу карбон(2) оксиду СО кількість речовини якого становить 0,2 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(CO) = 0,2 моль

Найти:

m(CO) - ?

Решение:

M(CO) = 12 + 16 = 28 г/моль

m(CO) = 28 * 0,2 = 5,6 г