7.установіть відповідність величин для речовини H2S 1.відносна молекулярна масса 2.маса 3.молярна

сама 4.відносна густина за воднем; A)34г Б)34 В)34 Г/моль B)17

Ответы на вопрос

Отвечает Новиченко Ярослав.

Ответ:

1-Б, 2-А, 3-В, 4-Г(17)

Объяснение:

1)Mr=1*2+32=34

2)m=34(г)

3)M=Mr(чисельно)=34(г/моль)

4)DH2(H2S)=Mr(H2S)/Mr(H2)=34/2=17