Визначте молярну масу простої речовини, якщо: а) 7 моль її маю масу 444,5 г; 6) 3,5 моль її мають

масу 84 г; в) 0,25 моль її мають ма​

Ответы на вопрос

Отвечает Мадурицев Саша.

Ответ:

Объяснение:

а) M = m ÷ n

M = 444,5 г ÷ 7 моль = 63,5 г/моль

б) M = m ÷ n

М = 84 г ÷ 3,5 моль = 24 г/моль

в) M = m ÷ n

Не вказана маса