обчисліть масу карбон(IV) оксиду, який містить стількі ж молекул, скільки їх міститься у сульфур

(IV) оксиді масою 6,4 СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ААААА УМРЛЯЮ

Ответы на вопрос

Отвечает Лампидина Дарья.

Ответ: 4,4г.

Объяснение:

Якщо кількість молекул карбон(IV) оксиду така ж, як і у сульфур (IV) оксиді, то їхні кількості речовин однакові:

n(CO2) = n(SO2)

n = m/M

m(CO2)/M(CO2) = m(SO2)/M(SO2)

m(CO2) = m(SO2) × M(CO2) ÷ M(SO2) = 6,4г × 44г/моль ÷ 64г/моль = 4,4г.