Обракуйте число молекул та кількість атомів Оксигену у нітраті натрію (NaNO3) кількістю речовини

1,5 моль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Zabijako Diana.

Ответ:

Число молекул: 1,5* 6,02*10 23 (23-ступінь числа 10)= 9.03*10 23 (23-ступінь числа 10)

Число атомів Оксигену: 3*  9.03*10 23 (23-ступінь числа 10)= 27,09*10 23 (23-ступінь числа 10)

Объяснение: