ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!! 1). Спалили органічну речовину. Утворилося 8,8 г вуглекислого

газу і 3,6 г води. Відносна густина парів органічної речовини за повітрям дорівнює 1,03. Вивести формулу речовини. 2). С6Н12О6 ----- С2Н5ОН ----- С2Н5ОNa С2Н4 ------- С2Н5І СО2

Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.

Ответ:

ν(CO2) = m\M  = 8,8 г/ 44 г\моль = 0,2 моль.

ν(C) = 0,2 моль..

ν(Н2О) = m\M  = 5,4 г/ 18 г\моль = 0,3 моль.

ν(Н) = 0,3 • 2 = 0,6 моль.

C : H  = 0,2 : 0,6 = 2 : 6

Простейшая формула — С2Н6

М(C2H6) = 12∙2 + 1∙6 = 30 г/моль

М = Dвоздух • М воздух = 1,03*29  = 29,87 = 30 г/моль

2) С6Н12О6 =  2С2Н5ОН  + 2СО2

2С2Н5ОН + 2Na =  С2Н5ОNa + Н2

С2Н4 +Н2 = С2Н6

С2Н6 + І2 = С2Н5І + НІ

Объяснение: