Яка кількість молекул хлору займає за н.y. об'єм 62,72л?


Ответы на вопрос

Отвечает Танатаров Алтынбек.

Ответ:

Объяснение:

n(Cl2) = V(Cl2) / Vm = 67,72 / 22,4 =3 моль

N(Cl2) = Na *n = 6,02*10²³ * 3 = 1,8*10²⁴ молекул