ІІ варіант До розчину, який містить купрум(ІІ) сульфат масою 16 г, добавили залізних ошурок масою

8,4 г. Обчисліть масу міді, що утво-риться. Яка речовина і в якій кількості залишилась невитраченою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Яценко Александра.

Ответ:

CuSO4+Fe=Cu+FeSO4

n Fe=28/56=0.5 моль

n Cu=0.5 моль

m Cu=0.5*63.546=31.773 г