зразок природного мінералу заліза містить fe2o3 і домішки, масова частка яких становить 12%.

обчисліть масу fe2o3 в 250 г мінералу і масу заліза, яка може бути з нього добута

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Максим.

12% примесей, значит 88% чистого в-ва fe2o3

чтобы найти массу fe2o3 из 250 г минерала, нужно 250г*0.88=220г

цепочка: fe2o3->2fe

F=2M(fe)/M(fe2o3)=2*56г/моль/160г/моль=0.7

m(fe)=F*m(fe2o3)=0.7*220г=154г