Одна з макромолекул у зразку поліетилену має відносну молекулярну масу 33 600. Обчисліть ступінь

полімеризації для цієї молекули.​

Ответы на вопрос

Отвечает Морокин Санёк.

Ответ:

1200

Объяснение:

Дано:

Mr(C2H4)=33600          Mr=n*Mr

                                      n=33600/28=1200

n-?