До калій гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль розчин алюміній хлориду в надлишку. Драглистий

осад, що утворився при цьому, відокремили та прожарили. Яка маса твердого залишку? Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Колотаев Андрей.
3KOH + AlCl₃(изб.) = Al(OH)₃↓ + 3KCl

n(KOH)=0,3 моль

по уравнению реакции
n(Al(OH)₃)=n(KOH)/3
n(Al(OH)₃)=0,3моль/3=0,1 моль количество вещества гидроксида алюминия

масса гидроксида алюминия
m(Al(OH)₃)=n(Al(OH)₃)M(Al(OH)₃)

m(Al(OH)₃)=0,1моль*78г/моль=7,8г (ответ)