Укажіть перелік речовин, з якими взаємодіє хлоридна кислота Виберіть одну відповідь: Аl2O3, Cl2,

NaNO3, Cu(OH)2 Ca(OH)2, Zn, CO2, K2CO3 Na2SiO3, Zn(OH)2, K2CO3, Fe2O3 FeCO3, MgSO4, Al, Hg

Ответы на вопрос

Отвечает Сивков Влад.

Ответ:

3)

Объяснение:

Na2SiO3+2HCl=2NaCl+H2SIO3

Zn(OH)2+2HCl=ZnCl2+2H2I

K2CO3+2HCl=2KCl+CO2+H2O

Fe2O3+6HCl=2FeCl3+3H2O