Яку масу має озон O3 об'ємом 11,2 л​


Ответы на вопрос

Отвечает Зыков Дмитрий.

Объяснение:

Дано

V(O3)=11,2 л

Vm=22,4 л/моль

М(О3)=48 г/моль

Найти

m(O3)

n(O3)=V(O3)/Vm=11,2/22,4=0,5 моль.

m(O3)=n*M=0,5*48=24 г