Из хлором (Cl2) прореагувало 11,2 г заліза (Fe). утворилось 32,5 г продукту (FeCl3). Запишіть за

допомогою хімічних формул закон збереження маси речовини. Укажіть масу хлору, який прореагував.​

Ответы на вопрос

Отвечает Талисмахер Влад.

Відповідь:Cl2+Fe=FeCl3

x+11,2=32,5

x=32,5-11,2

x=21,3

Отже, маса хлору що прореагувала - 21,3г