4.Проробіть реакції, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення: ЦИНК — ЦИНКхлорид -

ЦИНК гідроксидЦинк гідроксид цинк сульфат.​

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Илья.

Ответ:

Объяснение:

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

ZnCl2 +2NaOH=Zn(OH)2 + 2NaCl

Zn(OH)2 + H2SO4 = ZnSO4 + 2H2O