Обчисліть масу лугу, що утвориться при взаємодії 2,3г натрію з достатньою кількістю води.


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Диана.

2na+2h2o=2naoh+h2

n(na)=m(na)/M(na)=2.3г/23г/моль=0.1моль

n(naoh)=n(na)=0.1моль

m(naoh)=n(naoh)*M(naoh)=0.1*40=4г