У повітряній кулі міститься 9•10 у 22 степенi атомів гелію. Обчисліть кількість речовини гелію.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шерстюк Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(He)=9×10²²атомів

n(He)-?

Розв*язок:

Обчислюємо кількість речовин гелію за формулою: n=N/Na,  де Na=6,02×10²³моль⁻¹(число Авогадро)

n(He)=9×10²²/6,02×10²³=0,15(моль)

Відповідь: n(He)=0,15 моль