50 БАЛЛОВ!!! Складіть схему перетворень, за якою можна добути етанол з кальцій карбіду. Складіть

відповідні рівняння реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Цивилев Виталий.

Ответ:

Объяснение:

кальцій карбід → етин → етен → етанол

CaC2 → C2H2 → C2H4 → C2H5OH

CaC2 + 2H2O = C2H2 + Ca(OH)2

C2H2+H2=C2H4

C2H4+H2O=C2H5OH