Складіть рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення.

C=>Co2=>H2CO3=>MgCo3

Ответы на вопрос

Отвечает Насырова Азалия.

Ответ:

Объяснение:

C + O2 = CO2

CO2 + H2O = H2CO3

H2CO3 + MgCl2 = MgCO3 + 2HCl