Написати рівняння реакційокиснення простих речовин з утворенням оксидів

Сульфуру(6),Натрію(1),Фосфору (3),Ванадію(5)

Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Алёна.

Ответ:

2S + O₂ = 2SO₃

4Na + O₂ = 2Na₂O

4P + 3O₂ = 2P₂O₃

4V + 5O₂ = 2V₂O₅