Обчисліть масу хром(|||) хлориду, що утворився внаслідок взаємодії 7,6 г хром(|||) оксиду з

хлоридною кислотою. Срочно помогите!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Долголёв Алексей.

Ответ:

Cr2O3 + 6 HCl = 2 CrCl3 + 3 H2O

n(Cr2O3 )=m/M= 7.6/152=0.05 моль

n(Cr2O3 )=n(CrCl3)=0.05*2=0.1 моль

m(CrCl3)=0.1*158.5=15.85 г