СРОЧНООООО обчисліть масу оцтової есенції 70% та об'єм води 1 л-1 кл необхідних для приютування

750 мл столового оцету з масовою гаснтною 9%​

Ответы на вопрос

Отвечает Гущина Ангелина.

Дано:

m(p. CH₃COOH) = 250 г

ω(CH₃COOH) = 0,7

Знайти:

m(CH₃COOH) - ?

Розв'язок:

m(CH₃COOH) = m(p. CH₃COOH)*ω(CH₃COOH) = 250 г*0,7 = 175 г

Відповідь: 175 г