3. Визначити масу осаду, що утворюється під час взаємодії 2 моль ферум(ІІІ)хлориду з натрій

гідроксидом.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kulabaeva Aktoty.

Ответ:3NaOH + FeCl³ = Fe(OH)³ + 3NaCl

2моль = x ÷ M(3NaCl)

M(3NaCl) = 23×3+35×3=174г/моль

x = 2моль × 174г/моль = 348 г

Ответ : маса осаду 348 г

Объяснение: