Скільки амоніаку утвориться з 5 л. водню?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Владислав.

Ответ:

Кількість речовини водню = 18/2 = 9 моль 3 благаючи водню утворюють 2 благаючи аміаку, значить, 9 моль утворюють 2 * 3 = 6 моль аміаку 1 моль аміаку займає 22.4 л, значить, 6 моль займуть 22.4 * 6 = 134,4 л .

Объяснение: