Яке число молекул CaCO3, атомів C, O міститься в зразку речовини масою 20г CaCO3? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Арбузов Тимур.

m(CaCO3) = 20 g

N(CaCO3) - ?

N(C) - ?

N(O) - ?

n(CaCO3) = 20 / 100 = 0.2 mol

N(CaCO3) = 0.2*6.02*10^23 = 1.204*10^23 молекул

N(C) = 1.204*10^23 * 1 = 1.204*10^23 атомов

N(O) = 1.204*10^23 * 3 = 3.612*10^23 атомов

Ответ: N(CaCO3) = 1.204*10^23 молекул , N(C) = 1.204*10^23 атомов , N(O) = 3.612*10^23 атомов.