7. Вкажіть рівняння реакції сполучення: А) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4; Б) Ca(HCO3)2 = CaCO3 + CO2 +

H2O; В) Ba(NO3)2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HNO3; Г) 2Na + 2H2O = 2NaOH + H2.

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Алексей.

а) реакция соединения

б) реакция осаждения

в) реакция осаждения

г) окислительно-восстановительная реакция

Ответ : А) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

відзнач ласка моя відповідь коронкою як кращий відповідь

Отвечает Дмитриева Даша.

Ответ:

А) P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

Объяснение:

Реакція, в результаті якої з декількох речовин утворюється одна, називають реакцією сполучення.

А + В = АВ