ОЧЕНЬ СРОЧНО !!!! ДАЮ МНОГО БАЛОВ Визначити кількість та об'єм сульфур 4 оксиду необхідних для

взаємодії з 5 моль натрій гідроксиду​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Анастасия.

Ответ:

2,5 моль, 56 л

Объяснение:

x моль   5 моль

SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O

1 моль    2 моль

х= 5*1/2= 2,5 моль

V(SO2)= n*Vм = 2,5*22,4 = 56 л