Яка маса осаду утвориться при взаємодії 5 моль сульфатної кислоти з барій хлоридом? 50 БАЛЛЛОВ


Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

10

Объяснение:

50                                 х г

H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз  

98 г                                   233 г

При взаємодії 98 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солі(осаду),а

при --  \\ --     49 г____________________________х г, звідки

х=49*233/98=116,5 г

Відповідь: маса осаду при взаємодії 49 г сульфатної кислоти з барій гідроксидом становить 116,5 г49 г                                   х г

H2SO4 + Ba(OH)2 = 2H2O + BaSO4 стрілка вниз  

98 г                                   233 г

При взаємодії 98 г сульфатної кислоти утворюється 233 г солі(осаду),а

при --  \\ --     50 г____________________________х г, звідки

Отвечает Венгловский Влад.
Дано:
m (BaCl2 p-p) = 160г
W (BaCl2) = 10% = 0.1

Найти:
m (BaSO4) - ?

Решение:
BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCl

m (BaCl2) = W (BaCl2) * m (BaCl2 p-p) = 0.1 * 160 = 16г

n (BaCl2) = m/M = 16 / 208 = 0.077 моль

n (BaSO4) = n (BaCl2) = 0.077 моль (по уравнению)

m (BaSO4) = n * M = 0.077 * 233 = 17.941г

Ответ: m (BaSO4) = 17.941г