Складіть рівняння реакції між натрій оксидом і бромідною кислотою. Сума коефіцієнтів у рівнянні

становить. пж срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Родина Полина.

Объяснение:

Na2O+2HBr=2NaBr+H2O

сумма=1+2+2+1=6

Отвечает Мухаметзянова Алия.

Ответ:

Na2O+2HBr=2NaBr+H2O

Объяснение:

Оксид натрия взаимодействует с кислотами с образованием соли и воды