Якою є масова частка сульфатної кислоти, якщо її розчин об’ємом 200 см3 і густиною 1,3 г/см3

містить 117,6 г H2SO1? СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Слепцов Дима.

Ответ:

Объяснение:

m(розчину) = 200 * 1.3 = 260 г

W(H2SO4)= 117.6/260 * 100% = 45,23 %