СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ХИМИЯ З низки металів Mg, Ag, Mn, Pb, Cu, Al — виберіть ті, що витісняють Цинк

із цинк(ІІ) сульфату (розчиненого у воді). Напишіть відповідні рівняння реакцій.

Ответы на вопрос

Отвечает Марьина Анастасия.

Ответ:

Mn , Mg, Al

Объяснение:

ZnSO4 + Mn = Zn + MnSO4

ZnSO4 + Mg = Zn + MgSO4

3ZnSO4 + 2Al = 3Zn + Al2(SO4)3