Скільки молекул і атомів містить азот маса якого становить 5 6 г


Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.

Объяснение:

Дано:

m(N2) = 56г

Найти:

N(N)-?

N(N2)-?

Решение:

n(N2) = 2 моль

N(N2) = 6.02*10²³ × 2 = 12.04 × 10²³

Переходим на атомы

N2 — 2N

N(N) = 4 × 6.02*10²³= 24.08 × 10²³

Ответ: 12.04 × 10²³; 24.08 × 10²³