Задач 1. Яка кількість речовини та яке число N структурних частинок міститься в порції

калійгідроксиду масою 16,8 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинчук Каролина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(KOH)=16,8 г

ν(KOH)-?

N(KOH)-?

Розв*язок:

Обчислюємо кількість речовини калій гідроксиду за формулою: ν=m/M, M(KOH)=39+16+1=56 г/моль

ν(KOH)=16,8г / 56г/моль =0,3 моль

Обчислюємо число структурних частинок KOH за формулою: N=ν×Na, де Na=6,02×10²³моль⁻¹(стала Авогадро)

N(KOH)=0,3×6,02×10²³=1,806×10²³

Відповідь: ν(KOH)=0,3 моль , N(KOH)=1,806×10²³