12. Які з передлічених речовин можуть взасмодіяти між собою: хлоридна кислота, залізо, натрій

гідроксид, барій оксид, купрум(1I) нітрат? Напишіть рівняння відповідних реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Shaposhnik Katerina.

Ответ:

Fe+2HCl=2FeCl2+H2

Fe+2NaOH+2H2O=Na2[Fe(OH)4]

HCl+NaOH=NaCl+H2O

BaO+2HCl=BaCl2+H2O

Cu(NO3)2+Fe=Fe(NO3)2+Cu

Cu(NO3)2+2NaOH=2NaNO3+Cu(OH)2