Напишіть рівняння реакцій, за допомоги яких можна здійснити такі перетворення, і зазначте тип

кожної реакції: S→SO2→H2SO3→Na2SO3 Na→Na2O→NaOH→Na2ZnO2

Ответы на вопрос

Отвечает Папорт Полина.

S+O2=SO2- соединение

SO2+H2O=H2SO3 - соединение

H2SO3+2NaOH+Na2SO3+2H2O= обмен

4Na+O2=2Na2O - соединение

Na2O+H2O=2NaOH- соединение

2NaOH+ZnO=Na2ZnO2+H2O