Відносна молекулярна маса сполуки H3PO3​


Ответы на вопрос

Отвечает Жижа Павел.

Відповідь:

Mr (H3PO3) = 3Ar (H) - Ar (P) + 3Ar (O) = 3*1 +31 + 3*16 = 3+31+48=82

Пояснення:

Щоб знайти відносну молекулярну масу потрібно просумувати всі атомні маси

Отвечает Рыжков Андрей.

Ответ:

82

Объяснение:

1) Молярна маса 3Н = 3

2) Молярна маса Р = 31

3) Молярна маса 3О = 48

4) Додамо їхні молярні маси – 3 + 31 + 48 = 82