Яка масса солі міститься у розчині масою 50г і масовою часткою розчиненої речовини 25%


Ответы на вопрос

Отвечает Малофеева Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 50 г

W(в-ва) = 25%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 50 * 25% / 100% = 12,5 г