Обчисліть масу солі, яку необхідно взяти для приготування розчину масою 80 г із масовою часткою 24 %


Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанов Рома.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 80 г

W(в-ва) = 24%

Найти

m(в-ва)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 80 * 24 / 100% =19,2 г