Яка масова частка (%) солі у випареному розчині, якщо 1800 г розчину солі з масовою часткою ЗО %

випарили до 1200 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Косюк Вероніка.

Ответ:

1) 1800÷0,3= 6000

2) 6000-1200=4800

3) 4800÷ 6000×0,3= 27%