Як приготувати розчин 5% р-н Натрій хлор(кухонна сіль) масою 80 грам.


Ответы на вопрос

Отвечает Шмелёва Анастасия.

Дано:

ω(NaCl) = 5% або 0,05

m(р-ну NaCl) = 80 г

m(NaCl)-?

m(H₂O)-?

Объяснение:

m(NaCl) = m(р-ну NaCl)*ω(NaCl) = 80 г*0,05 = 4 г

m(H₂O) = m(р-ну NaCl) - m(NaCl) = 80 г - 4 г = 76 г

Відповідь: Для того, щоб приготувати 5% р-н Натрій хлор(кухонна сіль) масою 80 грам треба 4 г солі розчинити в 76 г води.