Перетворіть схеми на рівняння реакцій: P+O2=P2O5 Li+O2=Li2O Si+O2=SiO2 B+O2=B2O3 Hg+O2=HgO

S+O2=SO2 Al+O2=Al2O3 N2+O2=NO

Ответы на вопрос

Отвечает Ефанова Настя.

Ответ:

4Р+5О2=2 Р2О5

4Li+O2=2Li2O

Si+O2=SiO2

4B+3O2=2B2O3

2Hg+O2=2HgO

S+O2=SO2

2Al+3O2=2Al2O3

N2+O2=2NO

Объяснение:

Потрібно розставити коефіцієнти