Обчислити об'єм водню який виділиться під час взаємодії 864г магнію розчином H2SO3


Ответы на вопрос

Отвечает Smykova Alexandra.

Відповідь:

Пояснення:

864г Хл

H2SO3+Mg=MgSO3+H2

24г 22,4л

х=864×22,4/24=806,4л