Визначити масу солі та об'єм води потрібні для приготування 400г розчину солі з масовою частою

розчинної речовини 12%. Даю 15 балов!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ: 48 г соли и 352 г воды

Дано:

m(р-ну) = 400 г

ω(солі) = 12% або 0,12

m(солі) - ?

m(H2O)-?

Объяснение:

m(солі) = m(р-ну)*ω(солі) = 400 г*0,12 = 48 г

m(H2O) = m(р-ну)-m(солі) = 400 г - 48 г = 352 г

Відповідь: 48 г солі та 352 г води