1)кислотний оксид+луг а)сільб)водав)оксид+водаг)сіль+вода2)кислотний оксид+основний

оксида)сільб)водав)оксид+водаг)сіль+вода3)Основний оксид+водаа)сільб)водав)оксид+водаг)сіль+вода​

Ответы на вопрос

Отвечает Шелковый Богдан.

Ответ:

Объяснение:

1)кислотний оксид+луг = г)сіль+вода

Наприклад: SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O

2)кислотний оксид+основний оксид = а)сіль

Наприклад, CO2+CaO = CaCO3

3)Основний оксид+вода =

Якщо основний оксид утримує в своєму складі лужні та земельно-лужні метали, то при взаємодії їх з водою отримуємо луг, наприклад,

Na2O + H2O = 2NaOH

Якщо основному оксиду відповідає нерозчинена у воді основа, то такі оксиди з водою не реагують, наприклад,

СuO + H2O = CuO + H2O, цьому рівнянню відповідає відповідь в)оксид+вода