чому дорівнює об'єм фосфор оксиду, добутого спалюванням достатньої кількості фосфору у 11,2 л кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Хазов Никита.

Ответ:

35,5г

Объяснение:

4P+5O2-->2P2O5

11,2/22,4=0,5моль фосфора

0,5/2=0,25моль P2O5

0,25*142=35,5г P2O5