До 15 г солі додали 285 мл води Обчисліть масову частку солі в розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Асадова Эльмира.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 15 г

V(р-ля) = 285 мл = 285 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 15 + 285 = 300 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 15 / 300  *100% =5%