Допішіть рівняння хімічних реакцій 1)CaCI2+H3PO4.2)AI(OH)3. 3)Ca(OH)2+CO2. 4)FeCI2+NaOH​


Ответы на вопрос

Отвечает Алібаи Рамазан.

Ответ:

3CaCl2 + 2H3PO4 = Ca3(PO4)2 + 6HCl

2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 + 2NaCl