Приготували сироп 600 г 3% розчину цукру.які маси води та цукру потрібнідля приготування цього

розчину? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамина Валерия.

Ответ:

m(сахара)=300*(5/100)=15

m(воды)=300-15=285

Отвечает Луньков Никита.

m(сахара)=300*(5/100)=15

m(воды)=300-15=285

)