обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчинах з таким складом: маса розчину -1200 г , маса

розчиненої речовини 300г​

Ответы на вопрос

Отвечает Быстрова Виктория.

Ответ:

масса раствора = 30+120=150 г

массовая доля = 30/150*100%=20%

ответ 20%

Объяснение: